KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997250
nr 1499 7250
Palle Svensson
(1911-1991), Sverige
Oljemålning, Stadsmotiv, monogramsignerad. Olja på pannå, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 44x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:07:03
28/10 22:13:04
100 kr
28/10 23:59:05
Palle Svensson
Läs mer om Palle Svensson